Instrukcja - Skansenova

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

1. instrukcja 1

Z menu głównego wybierz skansen, który chcesz odwiedzić lub w którym jesteś. Możesz skorzystać też z mapy.

2. instrukcja 2

W zakładce każdego skansenu znajdziesz: tematyczną ścieżkę zwiedzania, grę zagadki etnograficzne i informacje o inwestycjach zrealizowanych w skansenie. Wybierz, jakie materiały chcesz zobaczyć.

3. instrukcja 3

Skanseny to nie tylko wyjątkowe zbiory, ale i tysiące ukrytych w nich historii. Jeśli chcesz poznać kilka z nich, możesz wyruszyć na wyprawę ścieżką tematyczną. Skorzystaj z map i szukaj eksponatów. Udanych odkryć!

4. instrukcja 4

W muzeum każdy eksponat ma swoją tajemnicę. Możesz spróbować je odkryć! W każdym skansenie ukrywają się trzy tajemnicze przedmioty. Znajdź je, rozwiąż zagadki i zdobądź dodatkowe materiały. Zostań odkrywcą skansenów!

5. instrukcja 5

 

W tej zakładce możesz zobaczyć jak przebiegały prace modernizacyjne i co zmieniło się w skansenach dzięki projektowi „Skansenova – systemowa opieka nad dziedzictwem w małopolskich muzeach na wolnym powietrzu”.

Udostępnij

mini logotypy 1

Przewiń do góry